NASZ ZESPÓŁ

SPOŁECZNOŚĆ PRACOWNIKÓW PEDAGOGICZNO-TERAPEUTYCZNYCH AKADEMII DOBREJ EDUKACJI IM. CZESŁAWA NIEMENA W JAROCINIE- ROK SZKOLNY 2021/2022

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA: 

Marika Andrzejczak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, pedagog specjalny

Marlena Grodzka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i arteterapia, pedagog specjalny, surdopedagog, nauczyciel matematyki

Weronika Kaźmierczak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, logopeda

Zuzanna Gościniak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, pedagog specjalny

Paulina Patoka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Karolina Grygiel – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Kaja Kiełbowska – pomoc nauczyciela

BLOK DOBRZY: 

Ewa Sławicz – psycholog, pedagog specjalny, nauczyciel WDŻ

Daria Płatonowicz – Sipiak – psycholog, pedagog specjalny, nauczyciel WDŻ

Daria Moch – pedagog, pedagog specjalny

Marta Nowakowska – psycholog

Ewelina Grygiel – psycholog

Anna Mazurkiewicz-Dżumaga – nauczyciel religii

BLOK AKTYWNI:

Błażej Kalinowski – nauczyciel wychowania fizycznego

Anna Adamska – nauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Marcin Szymkowiak – nauczyciel wychowania fizycznego, oligofrenopedagog

Weronika Hibner – nauczyciel wychowania fizycznego

Nikodem Świerblewski – terapeuta pedagogiczny, oligpofrenopedagog

Wiktoria Krajewska – logopeda

Anna Kamieniarczyk – fizjoterapeuta, terapeuta SI, oligofrenopedagog

Marzena Wypuszcz – fizjoterapeuta, oligofrenopedagog

Agnieszka Klötzel – oligofrenopedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Joanna Baranowska – pedagog specjalny

Kamila Hryszko – oligofrenopedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel techniki

BLOK TWÓRCZY:

Karolina Maćkowiak – nauczyciel j. polskiego, pedagog specjalny, nauczyciel edukacji spersonalizowanej

Agnieszka Mańczak-Rapczyńska – nauczyciel j.polskiego, nauczyciel historii

Paweł Zjeżdżałka – nauczyciel j. polskiego

Małgorzata Knast – nauczyciel j. polskiego

Katarzyna Ślachetka – nauczyciel muzyki i historii muzyki

Marta Pautrzak – nauczyciel wiedzy o teatrze, filmoznawca

Liliana Mikstacka – nauczyciel plastyki i historii sztuki

BLOK OTWARCI:

Katarzyna Cybok – nauczyciel j. niemieckiego, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, pedagog specjalny

Karolina Żarczyńska – nauczyciel j. niemieckiego

Eihab Abou Raid – nauczyciel j. angielskiego

Jolanta Michalak – nauczyciel j. angielskiego, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Martyna Zgolińska – nauczyciel j. hiszpańskiego, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Ewa Smułka – nauczyciel j. francuskiego

BLOK KRYTYCZNI:

Dominika Antczak-Bachórz – nauczyciel geografii, oligofrenopedagog, doradca zawodowy, terapeuta pedagogiczny

Ilona Kaczmarek – nauczyciel historii

Paweł Zjeżdżałka – nauczyciel historii, nauczyciel wiedzy o społeczeństwie

Kamil Rink – nauczyciel geografii, nauczyciel matematyki

BLOK ROZUMNI:

Aleksandra Mendelska – nauczyciel przyrody i biologii

Katarzyna Zdunek – nauczyciel biologii i chemii

Szymon Smułka – nauczyciel biologii

Wiesława Idziak – nauczyciel fizyki

Jacek Adamczak – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

BLOK LOGICZNI:

Ewelina Mróz – nauczyciel informatyki i techniki

Renata Graczyk – nauczyciel matematyki, nauczyciel informatyki

Anna Koroniak – nauczyciel matematyki

Marlena Grodzka – nauczyciel matematyki

DYREKCJA ADE:

Karolina Maćkowiak – dyrektor Akademii

Kinga Słowiak – wicedyrektor Akademii

Katarzyna Cybok – wicedyrektor Akademii